02
апрель
2025
«Қ.Сатбаев - жан-жақты ғалым»тақырыбындағы ашық сабаққа рефлексия
А.Асқаров атындағы ЖОББТМГ 2024-2025 оқу жылындағы
«Қ.Сатбаев - жан-жақты ғалым»тақырыбындағы ашық сабаққа рефлексия
Мақсаты: Қ.И.Сәтбаевтың зерттеген кен орындарын анықтап картаға орналастыру;Қ.И.Сәтбаевтың жан-жақты ғалым екенін талдап, ерекшеліктерін сипаттау; Қаныш Сәтбаевтың Қазақстанның ғылымын дамытудағы рөліне баға беру;
I Ұйымдастыру кезеңі Алдымен оқушыларға экранға Қ.И.Сәтбаевтың суреті қойылып, кім екенін табу ұсынылады. Оқушылар суреттегіні тапқан соң мұғалім оқушылардың қызығушылығын ояту мақсатында оқушыларға сұрақтар қойылды.
II Негізгі бөлім
Сабақ барысында берілген оқу мақсатына сай жұптық, топтық, жеке тапсырмалар орындалды. Интербелсенді тақтадан бейнеролик көрсетіліп. «Үш нақтылық» әдісі арқылы бейнероликке талдау жүргізілді. Сабақ барысында картамен жұмыс, карточкамен жұмыс, кестемен жұмыс орындалды.
Қорытынды:Саралау және жеке жұмыстар жүргізілді. Жасанды интеллект «Magic school» көмегімен «Мини тест» тапсырмасын орындап, сабақты қорытындылады







«Қ.Сатбаев - жан-жақты ғалым»тақырыбындағы ашық сабаққа рефлексия
Мақсаты: Қ.И.Сәтбаевтың зерттеген кен орындарын анықтап картаға орналастыру;Қ.И.Сәтбаевтың жан-жақты ғалым екенін талдап, ерекшеліктерін сипаттау; Қаныш Сәтбаевтың Қазақстанның ғылымын дамытудағы рөліне баға беру;
I Ұйымдастыру кезеңі Алдымен оқушыларға экранға Қ.И.Сәтбаевтың суреті қойылып, кім екенін табу ұсынылады. Оқушылар суреттегіні тапқан соң мұғалім оқушылардың қызығушылығын ояту мақсатында оқушыларға сұрақтар қойылды.
II Негізгі бөлім
Сабақ барысында берілген оқу мақсатына сай жұптық, топтық, жеке тапсырмалар орындалды. Интербелсенді тақтадан бейнеролик көрсетіліп. «Үш нақтылық» әдісі арқылы бейнероликке талдау жүргізілді. Сабақ барысында картамен жұмыс, карточкамен жұмыс, кестемен жұмыс орындалды.
Қорытынды:Саралау және жеке жұмыстар жүргізілді. Жасанды интеллект «Magic school» көмегімен «Мини тест» тапсырмасын орындап, сабақты қорытындылады







